reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© gingergirl dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 marca 2017

Przychody DGTronika poszły w górę

Firma DGTronik ze Straszyna koło Gdańska, zajmująca się kontraktowym montażem elektroniki dla krajowych i zagranicznych odbiorców, osiągnęła w 2016 roku 8,5% wzrost obrotów.
Jak podkreśla DGTronik, od 2009 roku firma charakteryzuje się stabilnym, ciągłym wzrostem obrotów, a w 2016 roku ukształtowały się one na poziomie 14,5 mln zł. Około 60% produkcji stanowi eksport do odbiorców z Europy Zachodniej.

- Rok 2016 był kolejnym rokiem reorganizacji procesów produkcyjnych oraz parku maszynowego dostosowując się do wymagań rynkowych związanych z produkcją wielkoseryjną, co bezpośrednio przełożyło się na uzyskany wynik finansowy. W 2016 roku firma zamierza kontynuować wysiłki zmierzające do zwiększenia wydajności operacyjnej oraz podwyższenia jakości montowanych produktów co ma skutkować wyższą konkurencyjnością na polskim rynku EMS. Pomimo stopniowego zwiększania sprzedaży w zakresie produkcji dużych serii firma nie zamierza wycofywać się z produkcji mało i średnioseryjnej (tzw. high-mix) – poinformował DGTronik.

DGTronik będzie jednym z wystawców podczas organizowanych przez Evertiq targów i seminarium TEC Warszawa 2017, które odbędą się 25 maja 2017 roku w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Bezpłatna rejestracja możliwa jest na tej stronie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2