reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayGeralt Przemysł elektroniczny | 08 marca 2017

Miloo Electronics zainwestuje 15 mln PLN w rozwój

Miloo Electronics stawia na oświetlenie uliczne LED – firma zainwestuje w linie produkcyjne oraz zwiększy zatrudnienie.

Miloo Electronics, które ma już w ofercie oświetlenie np. hal produkcyjnych czy handlowych, zamierza mocno zaistnieć na polskim rynku ulicznego oświetlenia LED. Firma opracowała prototypy nowych produktów, które w najbliższym czasie będą wdrażane do produkcji. Nowe linie montażowe mają być uruchomione w ciągu kilku miesięcy i jeszcze do końca tego roku Miloo zamierza wyprodukować 50 tys. opraw. Docelowo firma chce produkować 100 tys. opraw rocznie.
- Uzyskane dofinansowanie zostanie przeznaczone na rozwój w oparciu o nowatorskie rozwiązanie opatentowane w zeszłym roku. Firma przygotowuje się do wejścia na rynek oświetlenia ulicznego. Rozbudowa parku maszynowego i zwiększenie zatrudnienia pozwolą zrealizować ambitne plany na najbliższe lata – informuje Miloo Electronics.
Miloo zamierza również rozwijać działalność w obszarze inteligentnego oświetlenia, tworząc układy sterowania i oprogramowanie do zarządzania inteligentnym budynkiem czy oświetleniem ulicznym. Polski producent zatrudnia obecnie około 65 osób, ale ta liczba ma się znacząco zwiększyć. Firma potrzebuje przede wszystkim inżynierów, aby wzmocnić dział badawczo-rozwojowy, w którym pracuje 10 osób. Źródło: Miloo, bochnianin.pl
reklama
September 18 2020 12:10 V18.10.12-1