reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 01 marca 2017

Control Solutions w nowej siedzibie

Z początkiem roku firma Control Solutions przeniosła się do nowej siedziby mieszczącej się w Baninie na obrzeżach Gdańska.
Obecnie funkcjonuje już tam biuro projektowe, a w przyszłości powstanie też hala montażowa i laboratorium badawcze. Nowa siedziba umożliwi zwiększenie zakresu działalności firmy, w tym projektowanie konstrukcji mechanicznych oraz ich montaż. - W przyszłości pozwoli to na tworzenie innowacyjnych, szytych na miarę rozwiązań dedykowanych m.in. takim branżom, jak automotive, spożywcza, farmaceutyczna, przemysł drzewny czy przetwórstwo rybne, z jednoczesną ekspansją na rynku polskim i zagranicznym – pisze firma w komunikacie.

Control Solutions planuje uruchomienie nowej hali produkcyjnej, w której mają powstawać całe stacje badawcze, projektowane pod specyficzne potrzeby klienta. Firma prowadzi właśnie rozmowy z dostawcami robotów przemysłowych, będzie także zatrudniać pracowników, przede wszystkim do montażu.

Control Solution to firma działająca w branży automatyki, która ma wieloletnie doświadczenie w branży automotive. Jak podkreśla firma, jej pracownicy zdobyli umiejętności projektując układy sterowania, programując oraz uruchamiając linie produkcyjne dla największych i najbardiej wymagających producentów samochodów na całym świecie.

Źródło: Control Solutions. trojmiasto.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1