reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Wiązki | 27 lutego 2017

Kabel-Technik-Polska rozbuduje zakład w Invest-Park Białogard

Kabel-Technik-Polska (KTP), obecnie część koncernu PKC Group, rozbuduje zakład produkcyjny na terenie Białogardzkiego Parku Inwestycyjnego ‘Invest Park’.
KTP działa w Białogardzie od 2012 r., natomiast od 2015 r. wynajmuje obiekt produkcyjny o powierzchni 5 100 m kw. zlokalizowany na terenie Białogardzkiego Parku Inwestycyjnego ‘Invest-Park’. W maju 2017 wynajmowany obiekt zostanie rozbudowany przez Invest-Park do 6 000 m kw. Dzięki temu zatrudnienie w KTP w Białogardzie jeszcze w tym roku przekroczy 400 osób.

Kabel-Technik-Polska to producent wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Firma jest dostawcą dla gałęzi przemysłu kolejowego, pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych), przemysłu samochodowego, telekomunikacyjnego, maszynowego oraz energetyki wiatrowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2