reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kentoh dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 lutego 2017

Rosti Poland produkuje urządzenie fińskiego start-upu

Innowacyjne urządzenie firmy Hapella poprawia oddychanie. Rosti Poland brało także udział w projektowaniu i wdrażaniu WellO2 do produkcji.
Fiński start-up Hapella, założony z pasji do wspierania osób z problemami oddechowymi, zaprojektował innowacyjne urządzenie. Opatentowane międzynarodowo urządzenie jest w stanie poprawić oddychanie każdej osobie, szczególnie tym z przewlekłymi chorobami płuc jak astma. Produkcją urządzenia zajmuje się Rosti Poland.

WellO2 wspiera płuca poprzez otwieranie dróg oddechowych. Urządzenie bazuje na patencie, który łączy wdychanie ciepłej pary i wydychanie w przeciwciśnienie, które ćwiczy mięśnie płucne. WellO2 jest rekomendowane osobom z chronicznym i dręczącym problemem z oddychaniem, ale także osobom, które chrapią, osobom starszym, aktywnym sportowy czy pracującym głosem, np. nauczycielom i aktorom. Rosti Poland zostało wybrane jako główny dostawca i monter urządzenia. Firma brała udział w fazie projektowania i wdrażania WellO2 do produkcji.

Pierwsze urządzenia zeszły z linii produkcyjnej w październiku zeszłego roku. Początkowo WellO2 jest dostępne tylko w Skandynawii, później sprzedaż ma być rozszerzana na kolejne rynki europejskie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1