reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 27 stycznia 2017

Apple dołączy do partnerstwa na rzecz sztucznej inteligencji

Apple zostanie członkiem Partnership on AI, utworzonej w zeszłym roku organizacji non-profit działającej na rzecz rozwoju sztucznej inteligencji – poinformował Bloomberg.
Na razie dołączenie Apple do organizacji Partnership on AI to niepotwierdzona informacja. Jak donosi Bloomberg, amerykańska firma ma ogłosić decyzję jeszcze w tym tygodniu.

Założycielami Partnership on AI były firmy Amazon, Google, Facebook, IBM i Microsoft. Partnership on AI ma przybliżać zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją oraz promować dobre praktyki wykorzystania i rozwoju AI. Wszystko po to, by dzięki sztucznej inteligencji ludzie i społeczności odnosili korzyści. Założyciele organizacji mają dostarczać zasoby finansowe i badawcze. Założyciele od początku podkreślali, że alians nie jest zamkniętym klubem. Apple jest właśnie jedną z firm, którą chętnie powitają wśród członków, podobnie jak Intel, Baidu czy Twitter.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1