reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© viktor gmyria dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 26 stycznia 2017

R&D Tech wybuduje siedzibę w Zielonej Górze

R&D Tech, specjalizujący się w zakresie maszyn dla przemysłu, zamierza uruchomić działalność produkcyjną i zająć się wytwarzaniem kompletnych ciągów technologicznych.
Trwa już budowa nowego zakładu R&D Tech, 24 stycznia dokonano uroczystego wkopania kamienia węgielnego. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca sierpnia 2017 r. Planuje się zatrudnienie dodatkowych 20 osób.
W ramach nowego projektu na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej w Zielonej Górze powstanie zakład projektowania, produkcji i dostarczania małych maszyn oraz linii produkcyjnych do obróbki profili z PCV, aluminium i stopów lekkich wykorzystywanych w procesie produkcji stolarki otworowej, jak i fasad.

Spółka prowadziła dotychczas działalność wyłącznie usługowo-handlową, zajmując się sprzedaż maszyn i urządzeń głównie zagranicznych producentów. - Doświadczenie oraz zaplecze kapitałowe i intelektualne pozwoliły obecnie na poszerzenie charakteru prowadzonej działalności o działalność produkcyjną. Spółka zamierza bowiem docelowo projektować oraz wytwarzać kompletne ciągi technologiczne w segmencie branży, w której działała dotychczas – czytamy w komunikacie.

Źródło: Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1