reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© viktor gmyria dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 26 stycznia 2017

R&D Tech wybuduje siedzibę w Zielonej Górze

R&D Tech, specjalizujący się w zakresie maszyn dla przemysłu, zamierza uruchomić działalność produkcyjną i zająć się wytwarzaniem kompletnych ciągów technologicznych.
Trwa już budowa nowego zakładu R&D Tech, 24 stycznia dokonano uroczystego wkopania kamienia węgielnego. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca sierpnia 2017 r. Planuje się zatrudnienie dodatkowych 20 osób.
W ramach nowego projektu na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej w Zielonej Górze powstanie zakład projektowania, produkcji i dostarczania małych maszyn oraz linii produkcyjnych do obróbki profili z PCV, aluminium i stopów lekkich wykorzystywanych w procesie produkcji stolarki otworowej, jak i fasad.

Spółka prowadziła dotychczas działalność wyłącznie usługowo-handlową, zajmując się sprzedaż maszyn i urządzeń głównie zagranicznych producentów. - Doświadczenie oraz zaplecze kapitałowe i intelektualne pozwoliły obecnie na poszerzenie charakteru prowadzonej działalności o działalność produkcyjną. Spółka zamierza bowiem docelowo projektować oraz wytwarzać kompletne ciągi technologiczne w segmencie branży, w której działała dotychczas – czytamy w komunikacie.

Źródło: Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2