reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mopic _dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 24 stycznia 2017

LG Display może zostać dostawcą paneli LCD dla Samsunga

LG Display zdobył kontrakt na dostawy wyświetlaczy LCD do telewizorów Samsunga – donosi Bloomberg, powołując się na anonimowych informatorów związanych ze sprawą.
LG Display zastąpi tym samym konsorcjum Sharpa i Foxconnu jako dostawcę wyświetlaczy LCD dla największego producenta telewizorów na świecie – informuje Bloomberg. Firmy LG Display oraz Samsung powtórzyli tylko poprzednie oświadczenie, że prowadzą rozmowy w tej sprawie, ale nie podały jak dotąd żadnych szczegółów. Dostawy mogłyby się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Firma Sakai Display Products, należąca do Sharpa i Foxconnu, dostarczała rocznie 4 mln dużych paneli LCD firmie Samsung. Według doniesień informatorów Bloomberga, LG jeszcze w tym roku może dostarczyć Samsungowi 3 mln ekranów LCD.

Dwie koreańskie firmy, LG Display oraz Samsung, to odwieczni rywale, którzy jak dotąd nie korzystali z wyświetlaczy konkurenta. Byłaby to pierwsza tego typu umowa.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2