reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayEvpnaso Przemysł elektroniczny | 17 stycznia 2017

Advantech dołączył do LoRa Alliance

Advantech poinformował o przystąpieniu do stowarzyszenia LoRa Alliance, które zajmuje się opracowywaniem standardów przemysłowych dla internetu rzeczy.
Advantech będzie dostarczał takie rozwiązania, jak gateway’e LoRa oraz wyposażone w sensory węzły sieci, działające w otwartym standardzie M2.COM, przeznaczone do aplikacji Przemysłu 4.0 i inteligentnych miast.

- Szeroki zasięg i niski pobór mocy sprawiają, że technologia LoRaWAN (Low-Power Wide-Area Network) idealnie nadaje się do zastosowań w wielkopowierzchniowych przemysłowych aplikacjach internetu rzeczy . Dzięki przystąpieniu do LoRa Alliance, nasza oferta produktów bezprzewodowych stanie się bardziej kompletna, ta decyzja pozwoli także na rozszerzenie naszych możliwości we wdrożeniach w obszarze Przemysłu 4.0 czy inteligentnych miast – powiedzieł Allan Yang, CTO Advantech.

Advantech działa od 1983 roku. Firma jest producentem rozwiązań automatyki przemysłowej i systemów embedded, które znajdują zastosowanie w obszarze m.in. internetu rzeczy, inteligentnych miast, Przemysłu 4.0, etc.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1