reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 14 grudnia 2016

Seagate i SK Hynix utworzą joint venture

Firmy postanowiły stworzyć spółkę joint venture, która zajmie się rozwojem dysków SSD przeznaczonych do zastosowań w serwerach i centrach danych – pisze DigiTimes, powołując się na anonimowe źródła z branży.
W ramach partnerstwa firmy połączą doświadczenie Seagate w obszarze dysków twardych oraz rozwiązania embedded flash i SSD firmy SK Hynix. Na rynku SSD dla biznesu, zdominowanego obecnie przeze Samsunga i Intela, ma zatem powstać kolejny gracz.

SK Hynix przejął niedawno kalifornijską spółkę Link_A_Media Devices (LAMD), dostawcę kontrolerów pamięci, co poprawiło pozycję konkurencyjną firmy na rynku SSD. SK Hynix planuje wnieść do nowej joint venture właśnie zespół zajmujący się rozwojem kontrolerów pamięci, który dołączy do części zespołu technicznego przetransferowanego z Seagate.

Źródło: DigiTimes

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2