reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 grudnia 2016

ORing Industrial Networking otwiera biuro w Polsce

Jest to już trzecie zagraniczne biuro producenta, po oddziałach w Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.
Tajwańska firma ORing Industrial Networking ogłosiła nowy etap w historii rozwoju firmy jakim jest otwarcie europejskiego oddziału zlokalizowanego w Polsce. Celem ORing jest dalsza poprawa poziomu usług oraz wsparcia technicznego dla obecnych oraz przyszłych klientów i partnerów z Europy – informuje firma.

Zadaniem europejskiego biura jest zapewnienie konsultacji projektowych, organizacji szkoleń produktowych i technicznych, a także wsparcie sprzedaży poprzez lokalne spotkania z klientami mające na celu bezpośrednią możliwość omówienia wymagań i oczekiwań. Biuro rozpoczęło działalność jesienią tego roku.

- To z pewnością bardzo ważny ruch ze strony firmy. Od tej pory jesteśmy do dyspozycji dla wszystkich europejskich firm stosujących w swoich aplikacjach i projektach przemysłowe urządzenia do komunikacji. Możemy pomóc w analizie i zapronować odpowiednie rozwiązanie dla danego problemu, dobrać odpowiednie urządzenia, a na koniec pomóc przy ich instalacji i serwisie po wdrożeniu – mówi Field Application Engineer firmy ORing i pierwszy polski pracownik nowo otwartego biura, Jacek Kondratowicz. - Oczywiście produkty marki ORing już od wielu lat z powodzeniem są stosowane na rynku europejskim. Obecnie jednak wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów dając im możliwość bezpośrednich konsulatacji z nami w tej samej strefie czasowej, co jest bez wątpienia istotną kwestią wpływającą na łatwość i szybkość komunikacji – dodaje Jacek Kondratowicz.

Europejski oddział firmy ORing zlokalizowany jest w Gdańsku. Obecnie do dyspozycji klientów są inżynier techniczny i specjalista ds. sprzedaży, ale producent już zapewnia o dalszym rozwoju i zwiększaniu zespołu w miarę potrzeb.

Firma ORing Industrial Networking powstała w 2005 roku i jest jednym z globalnych liderów w branży sieci przemysłowych. Producent oferuje szeroką gamę produktów przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach środowiskowych, do której należą m.in. switche Ethernet, media konwertery, serwery portów szeregowych, access pointy Wi-Fi czy routery VPN. Produkty ORing Industrial Networking znajdują zastosowanie na rynkach takich jak automatyka przemysłowa, transport drogowy i kolejowy, systemy ITS i monitoring, stacje energetyczne i energetyka odnawialna, transport morski czy sektor Oil&Gas.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1