reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 05 października 2009

Radi Medical Systems wybiera NOTE

NOTE został wybrany jako dostawca produktów medycznych dla firmy Radi Medical System. W pierwszej fazie współpracy NOTE będzie rozwijać i wytwarzać bezprzewodowe instrumenty pomiaru ciśnienia krwi.
Instrument ten będzie produkowany w zakładzie NOTE w Torsby (Szwecja). Internetowa baza danych testowych, umożliwiająca klientowi bezpośrednią kontrolę jakości produkcji, została wdrożona w zakładzie NOTE w Norrtälje (Szwecja).

’Naszym priorytetem było znalezienie partnera, który spełniałby wszystkie nasze standardy jakościowe’ komentuje Johnny Munther, Technical Purchasing Manager w Radi. ‘NOTE posiada całą technologię, niezbędną do ‘poradzenia’ sobie z naszymi produktami, a także właściwe metody produkcji, co pozwoli nam na utrzymanie najwyższej jakości. Dużym plusem jest również fakt, iż NOTE posiada zdolności produkcyjne dla wielkoseryjnej produkcji w Chinach’.

’Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni z faktu, iż Radi wybrało NOTE po szeroko zakrojonym i wymagającym procesie oceny dostawcy’ mówi Knut Pogost, CEO i Prezes NOTE.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1