reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 października 2016

Drukarki VSHAPER dostępne w Holandii

Producent drukarek VSHAPER podpisał umowę o współpracy z firmą Vekashape. W ramach współpracy Vekashape oferować będzie rozwiązania polskiego producenta drukarek 3D na rynku holenderskim.
- Współpraca z Vekashape daje nam możliwość popularyzowania i oferowania naszych rozwiązań na rynku holenderskim, uznawanym powszechnie za europejskie centrum rozwoju technologii druku 3D. To właśnie w Holandii rozwinęła się technologia druku 3D i do dzisiaj rynek ten stanowi inspirację dla społeczności skupionej wokół drukowania przestrzennego – mówi Tomasz Szymański, producent drukarek VSHAPER.

- Obserwując aktywność producenta i troskę o jakość oferowanych urządzeń, jesteśmy przekonani, że drukarki VSHAPER spełnią oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorstw. Projekt realizowany przez producenta, wspierany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju daje nam dodatkowo gwarancję stabilnego rozwoju naszej oferty w przyszłości – mówi Honorata Verbunt-Mirańska z Vekashape.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1