reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© youssouf cader dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 października 2016

Partnerstwo ABB i Microsoftu

ABB i Microsoft Corp. ogłosiły dziś utworzenie strategicznego partnerstwa, którego celem jest pomaganie klientom przemysłowym w tworzeniu nowej wartości dzięki rozwiązaniom cyfrowym.
- Klienci mają korzystać z unikalnego połączenia inteligentnej chmury Microsoft Azure oraz bogatej wiedzy specjalistycznej i ogromnego portfolio rozwiązań przemysłowych AB – poinformowały firmy w komunikacie.

Obaj partnerzy stawiają na wzmocnienie cyfrowej transformacji w takich branżach działalności klientów, jak robotyka, gospodarka morska i porty, pojazdy elektryczne, czy energia odnawialna.

- Współpraca ta przyniesie unikalne korzyści naszym klientom w sektorach usług użyteczności publicznej, transportu i infrastruktury dzięki wykorzystaniu połączonych potencjałów Microsoftu i ABB – powiedział prezes ABB Ulrich Spiesshofer. - W oparciu o naszą zainstalowaną bazę ponad 70 milionów urządzeń połączonych z siecią i ponad 70 tysięcy cyfrowych systemów sterowania podejmujemy kolejny krok, którym jest budowa jednej z największych na świecie platform w technologii chmury dla przemysłu.

Źródło: ABB

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2