reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 października 2016

nkt cables pozbywa się biznesu kabli dla motoryzacji

Firma nkt cables podpisała umowę dotyczącą przejęcia aktywów biznesu kabli dla branży motoryzacyjnej przez niemiecką Wilms Group.
Przejęcie ma dotyczyć biznesu kabli dla motoryzacji, kabli giętkich i przewodów specjalnych, jak również czeskiego zakładu w Vrchlabí, w którym pracuje około 400 osób. Zamknięcie transakcji planowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

nkt cables działa w obszarze kabli dla motoryzacji od 2007 roku. - Chociaż jest to zyskowny biznes, branża motoryzacyjna to dla nkt cables działalność niszowa, która nie została wymieniona jako jedna z działalności podstawowych w strategii EXCELLENCE 2020. Dlatego podjęliśmy kroki mające na celu znalezienie nowego właściciela, co zakończyło się sukcesem i wpłynie na dalszy rozwój tego biznesu – informuje spółka w komunikacie.

Kwatera główna Wilms Group znajduje się w niemieckim Menden. Producent kabli, przewodów i maszyn zatrudnia około 6,5 tys. osób.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2