reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© AC SA Przemysł elektroniczny | 07 października 2016

Robot samojezdny dla przemysłu motoryzacyjnego

Efektem współpracy pomiędzy AC SA a Wydziałem Transportu Politechniki Śląskiej jest autorski projekt robota samojezdnego z przeznaczeniem dla przemysłu motoryzacyjnego.
W ramach projektu wykonano samojezdny wózek widłowy, który jest dostosowany do wymogów przedsiębiorstwa oraz zapewnia bezpieczeństwo pracowników. Dzięki dokładnej analizie działania sensorów i wpływu innych czynników na ich działanie, możliwe było dobranie odpowiednich czujników. Projekt był tematem pracy magisterskiej inż. Zuzanny Zyzak i inż. Marcina Zdziecha. Promotorami zostali dr Inż. Krzysztof Garbala zatrudniony w AC SA, oraz dr Inż. Kazimierz Witaszek i dr inż. Mirosław Witaszek z ramienia Politechniki.

- Rozwój i automatyzacja technologii to w dzisiejszych czasach działania na porządku dziennym. Wprowadzanie zautomatyzowanych maszyn w magazynach, to zarówno rozwój każdego dużego, specjalistycznego przedsiębiorstwa, jak i również ułatwienie procesów kompletacji zachodzących w magazynie – podkreśla firma w komunikacie.

Źródło: © AC SA

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2