reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tiberius dinu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 września 2016

Norautron kontynuuje rozwój produkcji w Polsce

Norweska firma EMS, która dotychczas stawiała w naszym kraju na obróbkę mechaniczną i elektromechanikę, uruchomi w polskim zakładzie linię montażu SMT.
Remonty obydwu budynków zostały zakończone wcześniej w tym roku, podobnie jak modernizacja urządzeń do obróbki blachy, skrawania czy maszyn CNC. Jak na razie produkcja skupiała się na podzespołach mechatronicznych, jednak już w październiku Norautron zamierza zainstalować także linię do montażu SMT oraz maszynę do lutowania selektywnego. Przyszły operatorzy nowej linii przechodzą obecnie szkolenie w innych siedzibach firmy. Produkcja elektroniki ma być stopniowo uruchamiana, poczynając od końcówki bieżącego roku.

- Skandynawscy klienci są mocno zainteresowani możliwością niedrogiej produkcji w ramach Unii Europejskiej i w niewielkiej odległości od własnych zakładów. Nowe inwestycje sprawią, że polski zakład będzie oferował kompletny zakres usług dostarczanych przez Norautron – pisze firma w komunikacie.

Polska siedziba firmy mieści się w Zduńskiej Woli.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1