reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Braster Przemysł elektroniczny | 21 września 2016

Braster: jest termin wprowadzenia nowego urządzenia na rynek

W zeszły piątek, 16 września, firmy Braster i Rosti Bianor podpisały umowę na wyprodukowanie 30 tys. sztuk urządzeń do badania piersi. Premiera testera Braster zaplanowana jest na 19 października.
Zgodnie z zapisami umowy, firma Braster zobowiązała się do zakupu 50 tys. sztuk urządzeń Braster w ciągu 12 miesięcy od momentu zawarcia kontraktu. Dalsza współpraca pomiędzy Braster a Rosti będzie regulowana na podstawie umowy ramowej, którą firmy zamierzają podpisać do 1 grudnia bieżącego roku. - Zawarcie umowy i złożenie zamówienia jest zwieńczeniem dotychczasowych wspólnych prac nad industrializacją urządzenia i umożliwia produkcję urządzeń przeznaczonych do sprzedaży – pisze firma w raporcie.

Rozpoczęcie produkcji seryjnej powinno nastąpić około 10 października w fabryce Rosti w Białymstoku. Firma Rosti zmontowała już testową serię kilkudziesięciu urządzeń, które zostały sprawdzone przez specjalistów z działu rozwoju Braster.

Braster rozpocznie sprzedaż urządzeń na rynku polskim, a następnie chce wprowadzić tester na rynki zagraniczne, najpierw europejskie, a potem w Stanach Zjednoczonych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1