reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 09 października 2008

JSD wprowadziło do swojej oferty własny Separator Zgarów

Separator Zgarów jest pierwszym samodzielnie opracowanym i wytwarzanym produktem JSD, która dotychczas zajmowała się przede wszystkim dystrybucją sprzętu innych producentów.
Do tej pory JSD oferowało szeroki wachlarz sprzętu wytwarzanego przez innych producentów, w tym między innymi urządzenia Universal czy Vitronics-Soltec. Obecnie wprowadziło do oferty swój własny produkt, separator tlenków, przeznaczony do wszelkiego typu agregatów lutowniczych. Urządzenie zostało już przetestowane i znalazło swoich pierwszych nabywców. Jak podaje producent, oszczędności zużycia stopu przy zastosowaniu separatora można oszacować na 30%.

Szczepan Reiss, Vice Prezes Zarządu JSD: 'Wprowadzenie nowego wyrobu jest wyrazem realizacji strategii naszej firmy, nakierowanej na kompleksową obsługę producentów elektroniki. Konstrukcja ta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów na urządzenia ograniczające koszty zużycia stopów lutowniczych. Ważnym faktem jest również to, iż jest to pierwszy wyrób sygnowany marką JSD. Wkrótce, być może jeszcze w tym roku, planujemy wprowadzenie następnego projektu na rynek’.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2018 11:24 V11.8.1-2