reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© norebbo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 września 2016

Flex zdobył kontrakt od iHear

iHear Medical to start-up, specjalizujący się w innowacyjnych, niskobudżetowych aparatach słuchowych.
iHear Medical ogłosił, iż Flex został głównym producentem jego wyrobów, przygotowując tym samym firmę do rozpoczęcia masowej produkcji.

Według Światowej Organizacji Zdrowia, utrata lub uszkodzenie słuchu to globalny problem, z którym boryka się około 5% populacji, czyli 360 milionów osób. Szacuje się, że obecnie jedynie 10% cierpiących z tego powodu posiada dostęp do aparatów słuchowych, pozostałe 90% natomiast boryka się z takimi problemami jak wysokie ceny czy skomplikowane procedury otrzymania aparatu. Inna barierą jest też niechęć do noszenia dobrze widocznego dla innych aparatu słuchowego.

iHear Medical stawia sobie za cel rozwiązanie tych problemów, opracowując dyskretny, podłączony do sieci system wspierający osoby cierpiące na zaburzenia słuchu. Firma oferuje swoje rozwiązanie, zapewniające 100-procentowy cyfrowy dźwięk, za cenę poniżej 300 USD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2