reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© leoni Wiązki | 30 sierpnia 2016

Leoni planuje dwa nowe zakłady w Serbii

Według nieoficjalnych jeszcze doniesień, niemiecki producent wiązek planuje wydać 22 mln EUR na rozwój zakładów w Serbii.
Według portalu SeeNews, celem dalszego rozwoju zdolności produkcyjnych w Serbii, Leoni planuje budowę dwóch kolejnych hal produkcyjny w Prokuplje oraz Doljevac, w których to miastach posiada już swoje jednostki produkcyjne.

Leoni ma otrzymać od administracji wsparcie w wysokości 5.5 mln EUR oraz stworzyć już na początku nie mniej niż 1.000 nowych miejsc pracy. W perspektywie trzech lat, po całkowitym ukończeniu nowych zakładów, zatrudnienie ma wzrosnąć do 5.000. Wsparcie rządowe zostanie udzielone pod warunkiem utrzymania stanu zatrudnienia przez co najmniej 5 lat. Nowe zakłady mają produkować dla BMW, Jaguara oraz Land Rovera.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2