reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kornwa dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 sierpnia 2016

1000 miejsc pracy w fabryce LED w Trzebnicy

Na inwestycję w Trzebnicy zdecydowała się firma Perfand – powstanie zakład produkujący szeroki asortyment LED i zatrudniający 1000 osób.
W zakładzie produkowane będą moduły do oświetlenia domów, hal produkcyjnych oraz oświetlenie uliczne.

‘Docelowo chciałbym, aby w tym zakładzie pracę znalazło 1000 osób, ale rozwój zatrudnienia będzie ściśle powiązany z rozwojem produkcji. Ta fabryka była do tej pory moim niespełnionym marzeniem, które teraz w przyjaznych warunkach, jakie odnalazłem w Gminie Trzebnica, powoli wcielam w życie. Dzięki temu ja będę miał satysfakcję, a mieszkańcy znajdą zatrudnienie w rozwojowej branży’ mówi dla portalu trzebnica.pl inwestor i właściciel firmy Perfand, Andrzej Trawiński.

Obecnie trwają testy oświetlenia, po ich zakończeniu i uzyskaniu odpowiednich atestów i certyfikatów Perfand planuje rozpoczęcie produkcji na większą skalę, a także proces rekrutacji pracowników. Wszystkie moduły opracowane zostały przez samą firmę.

‘Już teraz testowo produkujemy lampy drogowe, więc bardzo możliwe, że ta energooszczędna technologia w przyszłości posłuży do oświetlenia całej Gminy Trzebnica’ mówi inwestor.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2