reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© andrzej thiel dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 sierpnia 2016

Assel inwestuje w linię SMT

Assel, polska firma świadcząca usługi EMS, zainwestował w nową linię SMT oraz zmodernizował istniejącą.
- Assel dysponuje obecnie 5 szybkimi i elastycznymi liniami SMT, co umożliwia wydajną produkcję zaawansowanych technicznie produktów – poinformowała firma. Assel wymienił także niektóre automaty pick&place zainstalowane w istniejącej linii SMT. Inwestycja związana jest z nowymi zamówieniami od obecnych i nowych klientów firmy.

[i]- Ta inwestycja w nową linię oraz wymiana starszych maszyn nie tylko umożliwi nam wzrost wydajności produkcji SMT, ale pozwoli świadczyć usługi z lepszą precyzją, wydajnością i jakością. Zgodnie z nasza polityką, zawsze zachowywaliśmy pewien procent wolnych mocy produkcyjnych, aby być w stanie obsłużyć nagłe duże zamówienia od istniejących klientów, jak również szybko uwzględnić nowych zleceniodawców.

Assel oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu elektronicznego oraz elektromechanicznego dla wielu światowych firm działających w różnych branżach. Siedziba firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2