reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tom schmucker dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 sierpnia 2016

Całkowita wygrana Medicalgorithmics

Amerykański sąd oddalił wszelkie zarzuty AMI/Spectocor w sprawie ustalenia skuteczności wypowiedzenia przez Medicalgorithmics umowy ze spółką AMI Monitoring oraz jej spółką zależną AMI/Spectocor.
- Zgodnie z wyrokiem sąd uznał całość roszczeń spółki jako zasadne jednocześnie oddalając wszystkie zarzuty AMI/Spectocor podniesione w sprawie. Sąd uznał za wiarygodne zeznania prezesa zarządu spółki, dr. Marka Dziubińskiego oraz pozostałe dowody przedstawione w sprawie przez spółkę. Sąd uznał natomiast za pozbawione wiarygodności argumenty przedstawiane przez AMI/Spectocor, podkreślając w szczególności brak wiarygodności w zakresie zeznań Josepha Bogdana co do wielu istotnych kwestii w sprawie, zarzucając Josephowi Bogdanowi m.in. sfabrykowanie dowodu na cele prowadzonego przez sąd procesu oraz wielokrotne mijanie się z prawdą co do istotnych w sprawie faktów – poinformowało Medicalgorithmics w komunikacie.

Sąd orzekł, że umowa aliansu strategicznego zawarta w marcu 2014 r. pomiędzy Medicalgorithmics a AMI/Spectocor została prawidłowo wypowiedziana oraz że AMI/Spectocor jest zobowiązane do zapłaty Medicalgorithmics odszkodowania w wysokości 253.482,08 USD wraz z odsetkami. AMI/Spectocor ma również pokryć koszty procesu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-1