reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mucella1 dreamstime.com Wiązki | 19 sierpnia 2016

PKC zdobył duży kontrakt od Bombardiera

PKC Group podpisała umowę o wartości 200 mln EUR z firmą Bombardier. Kabel-Technik-Polska także będzie miał w tym swój udział.
Umowa podpisana pomiędzy PKC Group a Bombardierem obejmuje zlecenia stałe o wartości 50 mln EUR oraz szacunkowo 150 mln EUR w opcjach na dostawę szaf elektrycznych dla nowych pociągów Bombardiera.

PKC informuje, że szafy będą montowane w pociągach przeznaczonych dla klientów z Europy Centralnej, które będą produkowane w ciągu najbliższej dekady. Firma dostarczy nawet 17 różnych rodzajów szaf do jednego typu pociągu.

Dostawy zleceń stałych rozpoczną się natychmiast i mają potrwać do 2019 roku.

Zlecenie o wartości 5 mln EUR otrzymała także polska firma produkująca wiązki i szafy sterownicze: Kabel-Technik-Polska. PKC Group przejął KTP w 2015 roku. Polska spółka będzie realizować dostawcy dla brytyjskiego biznesu kolejowego Bombardiera. - Jesteśmy zadowoleni z udziału w tym strategicznym kontakcie dla firmy Bombardier Transportation (BT). Jest to potencjalnie największe pojedyncze zlecenie dla branży taboru kolejowego w historii naszej firmy – komentuje Andre Gerstner, prezes Kabel-Technik-Polska. [/i] – Poprzez umowę z BT UK otrzymujemy dostęp do jednego z najszybciej rozwijających się rynków kolejowych w Europie, dzięki czemu zyskujemy możliwości przyszłego wzrostu organicznego.[/i]

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 09:32 V9.5.1-1