reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LENZ Przemysł elektroniczny | 19 sierpnia 2016

Pierwszy w Polsce dedykowany SPECTROCHECK uruchomiony w LENZ

Na początku sierpnia bieżącego roku LENZ uruchomił własny SPECTROCHECK marki SPECTRO (AMETEC inc.). To pierwsze tego typu urządzenie w Polsce - podkreśla firma.
Ponieważ współczesna technologia bezołowiowa, jak i dopuszczalne limity związane z RoHS wymagają regularnej kontroli składu chemicznego stopów lutowniczych używanych w procesach produkcyjnych, firma LENZ postanowiła zaopatrzyć się we własne urządzenie do analizowania składu, stawiając tym samym na uniezależnienie się od zewnętrznych laboratoriów analitycznych – poinformowała spółka.

- Większość naszych odbiorców materiałów dokonuje regularnych analiz spoiwa z tygli maszyn lutowniczych. Teraz dzięki własnemu dedykowanemu urządzeniu do badania stopów cyny i certyfikowanej obsłudze możemy działać sprawniej oszczędzając cenny czas naszych klientów, co w przypadkach nagłych, jak np. zwiększenie poziomu Pb w kąpieli, ma ogromne znaczenie – komentuje pełnomocnik ds. jakości Damian Kozieł.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1