reklama
reklama
reklama
reklama
© jim hughes dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 sierpnia 2016

Certyfikat IRIS dla ENTE

ENTE dołączyła do grona firm zarządzanych zgodnie z wymaganiami standardu IRIS rew. 02 dla branży kolejowej.
Audyt certyfikujący obejmował zakres projektowania, produkcji i utrzymania systemów lokalizacji i transmisji danych, monitoringu parametrów pojazdów i zdalnego zarządzania taborem, dynamicznego rozkładu jazdy maszynisty, identyfikacji personelu, dynamicznej informacji pasażerskiej, emisji reklam, zapowiedzi głosowych, zliczania potoków pasażerskich, wideo monitoringu, dostępu do Internetu, komunikacji wewnętrznej, sterowania i diagnostyki, monitorowania paliwa, zliczania przebiegu taboru, urządzeń elektronicznych i ich systemów.

- W porównaniu do popularnego standardu ISO 9001, zakres wymagań IRIS 02 jest obszerniejszy i bardziej precyzyjny, a przede wszystkim – ściśle dopasowany do specyfiki sektora kolejowego. Dlatego też w chwili obecnej jest on najbardziej wymagającą i rozpoznawalną międzynarodową normą dla tej branży – informuje firma w komunikacie.

Audyt przeprowadzony został przez Bureau Veritas Certification Polska.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1