reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Leyard Przemysł elektroniczny | 16 sierpnia 2016

Leyard inwestuje w Europie

Producent ekranów LED zbuduje fabrykę w okolicach Preszowa na Słowacji.
Powierzchnia nowego obiektu wyniesie ponad 3 tys. m kw., a zakończenie budowy planowane jest na początek 2017 roku. - Nowa fabryka umożliwi sprostanie rosnącemu popytowi na ekrany i ściany wideo ze strony europejskich odbiorców, w szczególności tych, którzy preferują produkty wytworzone na terenie Unii Europejskiej – pisze Leyard w komunikacie. Jak podkreśla Robert Stewart, dyrektor zarządzający Leyard Europe, zakład na Słowacji przybliży firmę do klientów z Europy, Rosji, Bliskiego Wschodu i Afryki, umożliwiając wejście z produktem wysokiej jakości na kluczowe rynki świata.

Nowa fabryka będzie wybudowana na działce o powierzchni 10 tys. m kw. w parku przemysłowym w miejscowości Záborské nieopodal Preszowa. W obiekcie powstanie hala produkcyjna, biura, sala konferencyjna i bufet. Layer zainwestuje także w showroom prezentujący m.in. ściany wideo wykonane w technologii LED.

Firma Leyard posiada już zakłady w Albi (Francja), Shenzhen i Pekinie (Chiny) oraz w Beaverton (USA).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2