reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© maksim pasko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 sierpnia 2016

Fibrain w projekcie dofinansowanym przez KE

32 mln euro przeznaczy KE na realizację 15 projektów w ramach Szybkiej ścieżki do innowacji (FTI) w ‪#‎Horyzont2020‬. W wybranych do finansowania projektach weźmie udział 70 partnerów z 19 krajów, w tym jeden z Polski.
Projekt „Pervasive Ubiquitous Lightwave Sensor PULSe”, w którym uczestniczy Fibrain dofinansowany jest kwotą niemal 2 mln EUR. Koorydnatorem jest włoska Krajowa Rada Badań Naukowych (Consiglio Nazionale delle Ricerche), a partnerami są włoska spółka SESTOSENSOR, niemiecka firma AMS Technology i norweska Ziebel.

Fibrain jest polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Obecnie Fibrain posiada cztery ośrodki produkcyjne zlokalizowane w Polsce, których powierzchnia wynosi ponad 19 000 m kw. Firma podkreśla, że badania i rozwój to jedna z nadrzędnych dziedzin firmy, stanowiąca podstawę jej funkcjonowania.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2