reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vinnstock dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 sierpnia 2016

Samsung, Intel i TSMC będą inwestować

Wielka trójka planuje mocno zwiększyć nakłady inwestycyjne: w drugiej połowie 2016 roku firmy zwiększą je prawie dwukrotnie w porównaniu z pierwszym półroczem – raportuje IC Insights.
Według firmy analitycznej IC Insights wydatki na inwestycje w branży półprzewodnikowej wzrosną w tym roku tylko o 3%, co i tak stanowi poprawę w stosunku do roku poprzedniego, gdy odnotowano 2% spadek. Plany trzech gigantów: Samsunga, TSMC i Intela, sprawiają, że spora część środków na inwestycje zostanie wydana w drugiej połowie roku. Poniższa tabela pokazuje, że nakłady inwestycyjne wymienionych firm w drugiej połowie roku będą o 90% większe niż w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2016 roku. Samsung, TSMC oraz Intel odpowiadają łącznie za 45% wydatków na inwestycje w branży półprzewodników.Źródło: © IC Insights

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1