reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Technosystem Przemysł elektroniczny | 04 sierpnia 2016

Certyfikat AQAP 2120 dla firmy Technosystem z Piaseczna

Technosystem uzyskał certyfikat upoważniający do produkcji wyrobów wojskowych. Firma zainwestowała także ostatnio w park maszynowy i rozszerzyła ofertę w zakresie obwodów drukowanych.
Technosystem, dostawca usług kontraktowego montażu elektronicznego z Piaseczna, uzyskał certyfikat AQAP 2120:2009, będący rezultatem audytu zachowania standardów jakości w produkcji dla wojska. – To kolejny certyfikat, po uzyskanym wcześniej ISO 9001, potwierdzający najwyższą jakość usług firmy – podkreślają przedstawiciele Technosystem .

W ostatnim czasie firma pozyskała kilku znaczących klientów co wiązało się z koniecznością zwiększenia mocy produkcyjnych. Inwestycja w park maszynowy to przede wszystkim zakup dwóch automatów Yamaha: YS-12 oraz YS-12F z systemem ATS - zmieniaczem tacek układów scalonych. Jednocześnie Technosystem podpisał umowę o współpracy z dwiema fabrykami obwodów drukowanych, co pozwoliło znacznie rozszerzyć ofertę o materiały specjalne jak Rogers, Isola, Nelco oraz obwody sztywno-giętkie.

Firma Technosystem świadczy usługi kontraktowego montażu elektronicznego od roku 2010. Znacząca część produkcji firmy to produkcja specjalna dla klientów z Polski i z zagranicy, m.in. dla jednostek naukowo badawczych i laboratoriów specjalistycznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-1