reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© designersart dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 lipca 2016

Anvet złożył ofertę na Premier Farnell

Amerykański dystrybutor komponentów chce kupić firmę Premier Farnell za 691 mln GBP. Oferta Avnetu przebija poprzednią, złożoną przez Dätwyler.
Avnet to kolejny chętny do przejęcia Premier Farnell, dystrybutora komponentów elektronicznych i producenta Raspberry Pi. W czerwcu tego roku swoją ofertę przedstawił Dätwyler Technical Components, który zaproponował 165 pensów za akcję. Oferta Avnetu jest wyższa: 185 pensów za akcję i została zarekomendowana przez zarząd Premier Farnell akcjonariuszom spółki.

- Przejęcie znacząco wzmocni pozycję Avnetu na całym świecie. Połączenie innowacyjnych usług on-line oferowanych przez Premier Farnell ze światowym łańcuchem dostaw Avnetu pozwoli na stworzenie nieprzeciętnego standardu obsługi klienta – mówi William Amelio, tymczasowy CEO Anet.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2