reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Grinn Przemysł elektroniczny | 27 lipca 2016

Grinn wychodzi na nowe rynki

Wrocławska firma zajmująca się projektowaniem elektroniki pozyskała dofinansowanie, dzięki któremu zrealizuje nową strategię eksportową.
Spółka pozyskała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w projekcie Stworzenie strategii eksportowych dla firmy Grinn Sp. z o.o. Całkowita wartość projektu to 60 tys. PLN, kwota dofinansowania wynosi 39,27 tys. PLN. Grinn od 2008 roku zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych dla różnych branż. W ofercie firmy znajdują się także autorskie miniaturowe moduły komputerowe: chiliSOM, liteSOM.

- W ramach projektu Grinn pozyska nowe strategie eksportowe, wyznaczające kierunki realizowania przez nią działań sprzedażowych w perspektywie krótko i długoterminowej na rynkach docelowych, czyli w Holandii, Niemczech i USA, Pozwoli to na realizację głównego celu spółki, jakim jest rozszerzenie zasięgu oferty sprzedażowej produktów i usług na rynkach zagranicznych, a także na realizację celów szczegółowych, obejmujących pozyskanie danych dotyczących najbardziej efektywnych działań w kolejnych fazach cyklu życia produktów i usług. Umożliwi to m. in. identyfikację preferencji potencjalnych klientów oraz szans i zagrożeń wynikających z funkcjonowania na każdym z rynków docelowych –poinformowała firma.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2