reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 21 września 2009

Leoni ma duży kontrakt z branży energii słonecznej

Leoni wyposaży farmę energii słonecznej Lieberose w niemieckiej Brandenburgii w specjalne okablowanie, odprowadzające prąd z około 700.000 modułów słonecznych. Leoni inwestuje w ostatnim czasie w moce produkcyjne, umożliwiające zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynkach energii odnawialnej.
Leoni wyposaży farmę w instalacje kablową, przewodzącą prąd generowany w około 700.000 modułach. Firma zainstaluje w tym celu przeszło 1.000 km kabli. ‘Okablowanie spełnia wygórowane wymagania, jakim podlegają również same moduły słoneczne’ mówi Marc Ziegler, dyrektor ds. zakupów w Juwi Solar GmbH. Kable Leoni są w najwyższym stopniu odporne na pogodę i mają żywotność na poziomie nie mniejszym niż 150.000 godzin pracy, co przekłada się na 30-letni okres ich użytkowania.

Leoni rozwija w ostatnim czasie moce produkcyjne zakresie kabli przeznaczonych dla przemysłu energii słonecznej. ‘Odczuwamy wzrost popytu na nasze produkty i usługi w zakresie energii odnawialnej. Klienci zgłaszają w szczególności zapotrzebowanie na naszą wiedzę techniczną, ogólnoświatową organizację i zdolność do dostarczenia kabli w systemie just-in-time’ komentuje Dr Klaus Probst, Prezes i CEO Leoni AG.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1