reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© everythingpossible dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 lipca 2016

Flex wprowadza technologię do przemysłu odzieżowego

Flex oraz MAS Holdings rozpoczną współpracę nad innowacyjnymi technologiami elektroniki noszonej, zintegrowanej z odzieżą sportową.
Flex podpisał porozumienie o partnerstwie z MAS Holdings, opracowującą innowacyjne technologie elektroniki noszonej, stosowanej w odzieży sportowej. Partnerstwo nakierowane jest na opracowanie nowych rozwiązań, integrujących IoT z odzieżą, umożliwiających bardziej naturalną I intuicyjną interakcję ludzi I technologii.

Współpraca Flex oraz MAS będzie skupiać się na opracowaniu nowej generacji elektroniki noszonej i inteligentnej odzieży. Współpraca będzie prowadzona zarówno w fazie projektowej, jak i w następnych etapach rozwoju produktu, aż do seryjnej produkcji, w zakresie wytwarzania, zaopatrzenia i dystrybucji gotowych produktów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1