reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 lipca 2016

Nowy projekt Pylon SA

Pylon SA rozwinie współpracę z siecią sklepów, dla której stworzy specjalną linię produktów
Sieć sprzedaży detalicznej RTV Euro AGD jest dla Pylon SA jednym z kluczowych pod względem skali i zasięgu działania partnerów handlowych, z którym firma współpracuje nieprzerwanie od 2014 roku. Na przestrzeni minionych dwóch lat poziom sprzedaży produktów Pylon Audio poprzez kanały sprzedażowe RTV Euro AGD stale się zwiększał.

Obecnie obie firmy porozumiały się co do rozszerzenia współpracy handlowej, m.in. w zakresie zwiększenia wolumenu oferowanych przez RTV Euro AGD zestawów głośnikowych marki Pylon Audio, lecz również zaprojektowanie, produkcję i wdrożenie nowej linii produktowej Pylon SA, skierowanego do wyłącznej sprzedaży w sieci RTV Euro AGD. Pylon SA opracuje system stereo (2.0), który zostanie następnie rozbudowany do systemu kina domowego (5.0). Zastosowane głośniki będą opracowane przez spółkę-córkę Pylon Sp. z o.o.

Zgodnie z porozumieniem, planowany termin sprzedaży produktów przygotowanych na wyłączność RTV Euro AGD to IV kwartał 2016 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2