reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Wiązki | 07 lipca 2016

Leoni rozwija technologie produkcji dla branży medycznej

Park technologiczny firmy Leoni został ostatnio rozszerzony o urządzenia do formowania wtryskowego przeznaczone do produkcji dla branży medycznej.
Nowe urządzenia zostały zainstalowane w różnych zakładach europejskiego producenta kabli i wiązek, dzięki czemu Leoni rozwinął możliwości technologiczne w zakresie produkcji dla aplikacji medycznych. W swojej produkcji systemów kablowych dla sektora medycznego, Leoni używa różnych technik półautomatycznych wtrysku i obtrysku (wysoko i niskociśnieniowego) do przetwarzania tworzyw termoplastycznych, elastomerów termoplastycznych i LSR. Business Firma podkreśla, że dostarcza spersonalizowane rozwiązania spełniające konkretne wymagania klienta, przy czym możliwa jest ich produkcja w niewielkich ilościach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1