reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 lipca 2016

Epson kupuje Robustelli, producenta drukarek do tekstyliów

Między firmą Epson Italia S.p.A., częścią Grupy Epson a rodziną Robustelli została zawarta umowa, na mocy której Epson staje się właścicielem 100% udziałów w firmie Fratelli Robustelli S.r.l.
Włączenie Robustelli do Grupy Epson zapewni włoskiej firmie dostęp do zakładów produkcyjnych Epson, a tym samym umożliwi przygotowanie oferty cyfrowych drukarek do tkanin marki Robustelli dla klientów z całego świata. Epson będzie także wykorzystywać wiedzę zdobytą przez Robustelli do przyśpieszenia rozwoju cyfrowych drukarek do tekstyliów , rozszerzając ofertę produktów obu firm i, spełniając oczekiwania większej rzeszy klientów. W tym celu obie firmy zamierzają połączyć swoje działy badań i rozwoju – czytamy w komunikacie.

Według szacunkowych danych, rynek cyfrowego druku na tkaninach będzie rósł w tempie ok. 25% rocznie. Oprócz zapewnienia mocy produkcyjnej, która pozwoli zaspokoić spodziewane zapotrzebowanie na nowe rozwiązania, Epson wykorzysta również swoją globalną sieć punktów sprzedażowych i serwisowych, aby zaoferować urządzenia Monna Lisa w większej liczbie krajów i regionów z całego świata.

Prezesem firmy Robustelli zostanie Sunao Murata, dyrektor operacyjny Działu Druku Profesjonalnego firmy Epson.

Jak podkreśla Valerio Robustelli, jeden z właścicieli zakładów F.lli Robustelli, współpraca z firmą Epson zaowocowała stworzeniem urządzenia Monna Lisa - przemysłowej drukarki do tekstyliów.- Połączenie naszych umiejętności jest naturalną konsekwencją procesu tworzenia innowacyjnych rozwiązań, który pozwoli nam spełnić oczekiwania klientów we Włoszech i na całym świecie – mówi Robustelli.

Zakłady Robustelli znajdują się w Como, w samym sercu włoskiego – i jednocześnie europejskiego – zagłębia producentów rozwiązań do drukowania na tekstyliach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2