reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© saniphoto dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 lipca 2016

ML System zainwestuje w strefie

ML System uruchomi produkcję ultralekkich paneli fotowoltaicznych do zastosowań w budownictwie. Firma zainwestuje około 35 mln PLN i stworzy 20 nowych miejsc pracy.
Agencja Rozwoju Przemysłu SA wydała kolejne zezwolenia na prowadzenie działalności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Na terenie podstrefy Trzebownisko zainwestuje ML SYSTEM SA – producent innowacyjnych modułów fotowoltaicznych.

ML SYSTEM prowadzi działalność gospodarczą na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC na podstawie dwóch zezwoleń. Spółka jest producentem ogniw i modułów fotowoltaicznych. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wyspecjalizowała się w projektowaniu i wykonywaniu systemów opartych na technologii ogniw fotowoltaicznych (PV), zintegrowanych z budynkami (BIPV).

W ramach trzeciego zezwolenia, na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego AEROPOLIS objętego Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK MIELEC przedsiębiorca zamierza wdrożyć i uruchomić produkcję ultralekkich paneli fotowoltaicznych do zastosowań w budownictwie. Realizacja projektu, którego nakłady inwestycyjne szacowane są na poziomie 35 mln zł przyczyni się do powstania 20 nowych miejsc pracy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1