reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HTC Przemysł elektroniczny | 30 czerwca 2016

HTC mocniej angażuje się w VR

HTC połączył siły z 28 inwestorami venture capital (w tym Sequoia Capital oraz Matrix), by rozwijać technologie wirtualnej rzeczywistości.
Powołana właśnie organizacja Virtual Reality Venture Capital Alliance (VRVCA) to stowarzyszenie, które ma dysponować około 10 mln USD. Środki te mają być przeznaczone na rozwój technologii VR i wspieranie start-upów działających w tym sektorze.

HTC rozpoczęło już sprzedaż swoich pierwszych gogli VR: HTC Vive. Firma wyraźnie szuka dla siebie nowych obiecujących kierunków rozwoju, jako że konkurencja na rynku smartfonów jest niezwykle silna. W kwietniu tego roku HTC ogłosiło własny program akceleracyjny dla firm z branży VR, na który przeznaczyło 100 mln USD. Na czteromiesięczny program zgłosiło się już ponad 1200 chętnych.

Źródło: cdrinfo.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1