reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evertiq Przemysł elektroniczny | 28 czerwca 2016

RobTools już w nowej siedzibie

Wraz z początkiem kwietnia Robtools oddał do użytku swoją nową siedzibę. Przy tej okazji mieliśmy przyjemność rozmawiać z Robertem Koczorowskim o historii i planach firmy.
Na początek jednak kilka faktów: nowa siedziba ma dwie kondygnacje, o łącznej powierzchni 520 m2, w tym biuro zajmuje 130 m2 a powierzchnie magazynowe i demo kolejne 390 m2. Całość położona jest na działce 1 100 m2 w strefie przemysłowej przy bydgoskim lotnisku. W przyszłości część parteru budynku zostanie przeznaczone na demo room z linią SMT.

- Prowadzę firmę już 8 lat i jednego czego żałuję, to tego … że nie zdecydowałem się na ten krok wcześniej - mówi dla naszego portalu Robert Koczorowski, właściciel Robtools. - Rynek dystrybucji sprzętu dla produkcji elektronicznej jest bardzo trudny, działa na nim wiele wartościowych firm. Jednak konsekwentnie, krok po kroku, buduję swoją firmę. Zaczęliśmy od drobnego sprzętu i artykułów ESD, znaczącym krokiem naprzód było natomiast podpisanie w 2013 roku umowy partnerskiej z niemieckim ANS, dystrybutorem między innymi maszyn Yamaha i-Pulse.

Czym może wygrywać młoda firma? Robert Koczorowski ma na to jasną i krótką odpowiedź: - Zaangażowaniem, nam zależy bardziej. Drugim naszym atutem jest doświadczenie, wyniesione z kliku lat pracy bezpośrednio na linii produkcyjnej.[i]Foto: © evertiq

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2