reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 17 września 2009

Ukraina przyciąga coraz więcej inwestycji EMS

Analitycy spodziewają się, iż w najbliższych latach Ukraina przyciągnie szereg inwestycji firm z branży EMS.
‘Ukraina doświadczyła na przestrzeni ostatniej dekady napływu szeregu czołowych firm EMS oraz OEM. Jednakże, przekonanie o powszechnej korupcji powstrzymuje wiele firm EMS przed inwestycjami na Ukrainie. W obecnych czasach, kiedy recesja zmusza firmy do optymalizacji ich rezerw, należy się spodziewać, że Ukraina przyciągnie znaczące inwestycje w sektorze EMS’ mówi Harish Natesan z Frost & Sullivan's Research Analyst. Frost & Sullivan zaprezentował kwartalny przegląd Analyst Briefing, w którym opisuje ukraiński rynek produkcji elektronicznej.

Raport obejmuje analizę makroekonomiczną, analizę poszczególnych segmentów rynku dla firm OEM oraz EMS, prognozę przychodów poszczególnych sektorów oraz prezentuje szerokie spojrzenie na rynek, od perspektywy dostawcy po klienta końcowego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2018 11:01 V9.5.5-1