reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nyul dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 czerwca 2016

Ferguson członkiem ZigBee Alliance

Ferguson, w związku z rozwojem opartej o technologie ZigBee i Wi-Fi linii produktów Smart Home, przystąpił do stowarzyszenia ZigBee Alliance.
Stowarzyszenie ZigBee Alliance za główny cel stawia sobie tworzenie, propagowanie i wdrażanie ogólnoświatowych standardów komunikacji między urządzeniami stanowiącymi część coraz silniejszego trendu zwanego Internet of Things (internet rzeczy). Firma Ferguson podkreśla, że również chce aktywnie uczestniczyć w rozwoju technologii IoT. - Naszą misją jest dostarczanie użytkownikom najnowocześniejszych rozwiązań najbardziej wartościowych produktów, które – dzięki naszemu uczestnictwu w stowarzyszeniu i spełnianiu ustanowionych przez stowarzyszenie standardów – będą współpracowały z urządzeniami innych producentów w możliwie najszerszej gamie zastosowań – czytamy w komunikacie.

Od początku 2016 roku do ZigBee Alliance dołączyło 38 firm z 15 krajów. Wśród nich, oprócz polskiego Ferguson, znalazły się Danfoss, Johnson Controls , Midea Group, Nokia (Alcatel-Lucent), Qualcomm Technologies czy TP-LINK Technologies. Stowarzyszenie zrzesza już ponad 420 firm z 37 krajów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2