reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© 3City Electronics Przemysł elektroniczny | 23 czerwca 2016

Nowe możliwości na 3 lata 3City Electronics

Gdańska spółka projektowa przy okazji urodzin wkracza w nowy etap działalności i zdecydowała się na pozyskanie kapitału inwestycyjnego, by zwiększyć możliwości firmy.
- W piątek, 17 czerwca 2016 r. powiększyło się grono wspólników o trzy nowe osoby, które poza kilkumilionowym wsparciem finansowym, wprowadzają doświadczenie biznesowe oraz wiedzę w zakresie praktycznego zarządzania i finansów. Dodatkowy entuzjazm, optymizm i wiara inwestorów w stawiane cele dla 3City Electronics są równie budujące i potwierdzają właściwy kierunek rozwoju firmy – pisze firma w komunikacie.

Wśród nowych wspólników znaleźli się m.in. właściciel innowacyjnej firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkcji zautomatyzowanych systemów przemysłowych oraz doświadczony bankier inwestycyjny reprezentujący w Polsce jedną z największych globalnych instytucji finansowych.

Firma 3City Electronics poinformowała również, że właśnie dołączyła do programu Intel Technology Provider. - Jest to światowy program kanału sprzedaży przeznaczony dla firm zajmujących się tworzeniem, sprzedażą lub doradztwem w zakresie technologii Intel. Udział w programie umożliwia nam stały dostęp do informacji o najnowszych technologiach firmy Intel. Jest to istotny czynnik umożliwiający zwiększenie sprzedaży komputerów i usług. Program znacząco wpływa na rozwój firmy, dzięki czemu utrzymujemy przewagę nad konkurencją i cieszymy się nieustannym zaufaniem naszych klientów, jako specjaliści w dziedzinie najnowszych technologii firmy Intel – mówi Wojciech Rokacz, CFO i członek zarządu firmy 3City Electronics.

3City Electronics to dynamicznie rozwijająca się spółka zajmująca się projektowaniem elektroniki, która specjalizuje się m.in. w urządzeniach przemysłowych opartych o zaawansowane procesory Intela.Na zdjęciu: najnowszy produkt © 3City Electronics Fermio-BR z procesorem Intel Braswell.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1