reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© everythingpossible dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 czerwca 2016

Samsung zainwestuje 1,2 mld USD w IoT

Lider na rynku smartfonów zapowiedział, że w ciągu najbliższych czterech lat przeznaczy 1,2 mln USD na rozwój technologii z obszaru internetu rzeczy w Stanach Zjednoczonych.
Samsung nie zdradził jeszcze szczegółów dotyczących tego planu, ale poinformował, że inwestycje w rozwój technologiczny będzie prowadził poprzez należące do koncernu jednostki z Krzemowej Doliny, takie jak Samsung Global Innovation Center. Firma zamierza także wzmocnić współpracę ze start-upami.

Ale to nie koniec informacji dotyczących działalności Samsunga w obszarze internetu rzeczy. Południowokoreański producent wraz z Intelem utworzyli organizację National IoT Strategy Dialogue, która ma działać na styku nauki i biznesu. Nowy podmiot ma zajmować się takimi kwestiami jak ochrona prywatności w systemach IoT oraz doradzać amerykańskim urzędom regulacyjnym w sprawach prawodawstwa w IoT.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1