reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 21 czerwca 2016

Amica uruchomiła nową tłocznię

- Nowa inwestycja ma kluczowe znaczenie nie tylko dla samej fabryki, ale przede wszystkim dla mieszkańców Wronek i całego powiatu szamotulskiego – pisze firma w komunikacie.
- Otwarcie Nowej Tłoczni wiąże się z ciągłym wzrostem popytu na produkty marki Amica. Od 2011 nieustannie zwiększamy nasze moce produkcyjne, aby pozostać liderem rynku i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Nasz cel to osiągnięcie zdolności produkcyjnej wynoszącej 2,3 mln sztuk – powiedział Marcin Bilik, wiceprezes ds. operacyjnych Amica SA.

Oficjalne otwarcie nowej tłoczni w fabryce kuchni Amica miało miejsce 9 czerwca. Pracę w tym obiekcie znalazło wielu mieszkańców gminy oraz powiatu szamotulskiego. Jak podkreśla Amica, otwarcie tłoczni to także szansa rozwoju dla lokalnych firm zatrudnionych w charakterze wykonawców i podwykonawców.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1