reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 20 czerwca 2016

Flex przejmuje zakłady Bose Corporation

Bose Corporation, dostawca rozwiązań audio i firma Flex podpisały umowę dotyczącą rozszerzenia partnerstwa strategicznego.
Umowa zakłada między innymi transfer do firmy Flex zakładów Bose w San Luis (Meksyk) i Penang (Malezja). Flex zobowiązuje się do utrzymania obecnej i planowanej produkcji w obydwu jednostkach. Porozumienie zapewnia także firmie Bose dostęp do łańcucha dostaw Flex.

Zakłady Bose w San Luis i Penang uruchomiono odpowiednio w 1990 i 2013 roku. Wytwarzane są w nich słuchawki, głośniki bezprzewodowe, systemy kina domowego i inne produkty dla profesjonalnych odbiorców audio. Łącznie obie fabryki zatrudniają około 3,5 tys. osób. Zgodnie z warunkami umowy Flex zatrzyma zdecydowaną większość pracowników.

Finalizacja transakcji przewidywana jest jeszcze na rok 2016, w zależności od terminu uzyskania zezwoleń odpowiednich organów regulacyjnych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2