reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Scanfil Przemysł elektroniczny | 16 czerwca 2016

Scanfil rozbudowuje zakład w Sieradzu

Firma Scanfil zadecydowała o rozwoju działalności w Polsce. Do 2017 roku powierzchnia sieradzkiego zakładu ma zostać podwojona.
Scanfil kupił już działkę i ruszyła inwestycja zakładająca zwiększenie powierzchni produkcyjnej o 8,5 tys. m kw. Dostawca usług EMS zamierza przeznaczyć środki nie tylko na rozbudowę, ale także na znaczną rozbudowę parku maszynowego. Nowe urządzenia do produkcji elektroniki zwiększą moce produkcyjne spółki w zakresie montażu SMT oraz montażu końcowego. Celem firmy jest także poprawa efektywności, m.in. poprzez usprawnienie wewnętrznego obiegu materiałów.

- Wierzymy, że fabryka Scanfil w Polsce będzie kontynuowała wzrost, a celem rozpoczętej inwestycji jest zapewnienie odpowiedniego poziomu usług i konkurencyjności, zarówno teraz, jak i na przyszłość. Dzięki temu projektowi, będziemy także w stanie odpowiadać na rosnące potrzeby naszych klientów w Europie i na całym świecie – komentuje Petteri Jokitalo, CEO Scanfil.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2