reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© APS Energia Przemysł elektroniczny | 16 czerwca 2016

APS Energia oficjalnie otwiera nową siedzibę

APS Energia otworzyło nową siedzibę w Stanisławowie Pierwszym. 30 czerwca pracę w nowym zakładzie ma rozpocząć 200 osób, a docelowo w roku 2020 pracować ma tam 500 ludzi. Moce produkcyjne spółki wzrosną o 150 proc.
- To nasza piąta przeprowadzka. Mam nadzieję, że ostatnia i w Stanisławowie I osiedlimy się na stałe - powiedział podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby prezes APS Energia Piotr Szewczyk.

Spółka liczy na wzrost zamówień w II półroczu 2016 r. i odbicie po nie najlepszym początku 2016 r. Prezes APS Energia powiedział również, że podwarszawska firma zastanawia się nad akwizycjami i w ciągu 3 miesięcy podejmie decyzję co do nabycia polskiej spółki technologicznej.

- Liczymy na większe zamówienia w II półroczu. Początek roku jest kiepski ze względu na sytuację na rynkach, głównie przez sytuację na Wschodzie. Sankcje przynoszą efekt. Nie ma strumienia inwestycyjnego, choć jest dużo projektów infrastrukturalnych w nafcie i gazie. Ten rok powinien być lepszy niż ubiegły, ale nie taki, jak bym chciał – stwierdził prezes Piotr Szewczyk.

APS Energia myśli też o nabyciu firmy w Europie Zachodniej, by skrócić czas wejścia na tamten rynek. Ponadto chce jeszcze w 2016 r. utworzyć spółki w USA i w Dubaju. APS działa także w Turcji, skąd, podobnie jak z Dubaju, chce obsługiwać rynek irański.

Źródło: akcjonariat.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2