reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© otnaydur dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 czerwca 2016

Erne i WAT rozpoczynają współpracę

Erne Ventures podpisała umowę z Wojskową Akademią Techniczną (WAT) dotyczącą zasad współpracy przy komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych, do których prawa posiada WAT.
- Zgodnie z umową spółka zadeklarowała gotowość prowadzenia działań edukacyjnych mających na celu przekazanie studentom i wykładowcom WAT wiedzy na temat zasad i możliwości komercjalizacji wyników prowadzonych przez nich prac B+R, zapewnienia usług doradczych niezbędnych do profesjonalnego przygotowania projektów inwestycyjnych opartych na wynikach prac B+R, wsparcie w zakresie transferu do przemysłu innowacyjnych technologii oraz gotowość inwestowania w projekty biznesowe oparte o wyniki prac B+R prowadzonych przez studentów lub wykładowców WAT – czytamy w komunikacie.

Zawarte porozumienie otwiera nowe możliwości zespołom naukowo-badawczym Instytutu Techniki Uzbrojenia WML w obszarze wdrażania efektów prac naukowo-badawczych, które mają duży potencjał innowacyjności i są poszukiwane na rynkach krajowych oraz zagranicznych.

Źródło: Erne

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-2